Linux Komut Satırı - Kemal Demirez

Cryptograph 07.09.201311:09 Linux 15136    
Facebookta Paylaş

Kemal Demirez değerli bir abimdir. Linux konusunda iyi bir bilgiye sahiptir.
Linux 2012 ve Backtrack 5 kitaplarının yazarıdır.

Şimdi de "Linux Komut Satırı" adında bir pdf kitap hazırladı ve yayınladı. Bende bu pdf eseri sizlerle paylaşmak istiyorum.

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=t3BOtSSFj%2BsYepQS%2BKCSOmFEPvEeEGKMuD8x/INqVK0%3D&locale=tr

Kitapta, Linux işletim sisteminde kullanılan komutların geneli anlatılmış. Dizin oluşturmadan tutun log yönetimine kadar her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları (2 Yorum)

metin

selam ü allekum ben bu eğitim setin öğrendim ama ben bir şirket çalışabilecek kadar nasıl öğrenebilirim bana tavsiye edebileceğiniz bir kitab ta eğitim seti olabilir şimdide tşkler

metin | 13:59 - 20.10.2016

Cryptograph

A.selam, ben aslında Linux ile ilgili bir kitap bitirmedim ama size Kemal Demirez abimize ait Linux 2012 kitabını önerebilirim. Linux işletim sistemini iyi seviyede öğrenmek için öncelikle bilgisayarına bu sistemi kurmanız gerek, ikinci işletim sistemi olarak kurulduğunda öğrenilmiyor. Bilgisayarda tek işletim sistemi olarak Linux kurup onu kullanmaya mecbur olduğunuza kendinizi inandırdıktan sonra öğrenilmeye başlıyor. Bir firmada çalışabilecek seviyede Linux öğrenmek istiyorsanız eğer Linux sistem yönetimi ile ilgili kitaplar ya da interneten çeşitli kaynakları araştırmanızı tavsiye ederim.

Cryptograph | 23:55 - 04.01.2017

Söz Sırası Sizde

Benzer Konular

Benzer KonularPaylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine bırakmayın!

MERAK EDİLENLER

İLETİŞİM

  • alpay[at]cryptograph.gen.tr
  • İstanbul ikametgah